Z cyklu: „Ludzie listy piszą”

Redakcja dostała dzisiaj taki oto mail od mieszkańca:

„STOP DEGRADACJI MIASTA !!!!

Stanowczo mówimy STOP temu co dzieje się w Mysłowicach. Nie może być sytuacji, że mieszkańcy są cyklicznie pozbawiani miejsc rekreacyjnych. W pierwszej kolejności zamknięto basen  przy Kopalni Mysłowice, a teraz zamykają basen na Słupnej. Ale żeby być uczciwą w przekazie to padła obietnica powstania brodziku dla dzieci. Oczywiście niezaprzeczalnym jest , że dzieci to również, mieszkaniec ale czy i dzieci i ich rodzice nie maja prawa wspólnie korzystać z uroków basenu na Słupnej??? Dlaczego obecne władze miasta nie inwestuje w tak ważna część życia mieszkańca Miasta, i wręcz zmusza Mysłowiczan do korzystania z uroków rekreacji w innych Miastach ??? Obietnice na oficjalnej stronie miasta są dla mnie „kiełbasą wyborczą”.

Dzieci kiedyś będą dorosłe i uciekną z Mysłowic , bo nikt nie będzie chciał żyć w Mieście Widmo.

Kolejną kwestia degradacji jest teren zielony przy Wielkiej Skotnicy na wprost stacji benzynowej Shell, który miał zostać przeznaczony pod basen,  ale z tej obietnicy  również nic nie będzie, bo jak wiecie Państwo teren został sprzedany i w tym miejscu stanie kolejny sklep. Z informacji jakie udziela Rzecznik Mysłowic , nie wiadomo co to będzie za dyskont i czym będzie handlował, ale wiadomo ,że nic już nie można zrobić.

Ja się pytam czy takiego Miasta chcemy ??

Czy tego chcemy dla Naszych dzieci ??

Czy tak powinno wyglądać kierowanie Miastem, żeby doprowadzać je do ruiny ??

Sami Państwo odpowiedzcie na powyższe  pytania i jeżeli odpowiedź jest 3 x NIE , to pamiętajcie, że w wyborach musicie podjąć odpowiednie decyzje.”

Anna Foltyńska -Mieszkanka Mysłowic