Czy PO próbuje przejąć władze w Mysłowicach?

” …od pana z ekipy (od prezydenta Edwarda Lasoka*) najpierw biegają wszyscy, -może rozmawiajmy, -może jeden drugiego poprzyjmy…”         (*) -dopisek red.

Obejrzyj nagranie w linku poniżej: -nagranie z itvm

Sesja Rady Miasta Mysłowice 21-06-2018 -wypowiedź radnego Wiesława Tomanka.

Te słowa, na Sesji Rady Miasta Mysłowice wypowiedział Wiesław Tomanek, osoba publiczna, radny miasta, członek Obywatelskiego Klubu Mieszkańców mocno związanego z szefem Platformy Obywatelskiej w Mysłowicach. Powstrzymam się od komentarzy, tych słów wypowiedzianych publicznie.  Przytoczę jeszcze cytat z jednej ze stron Facebooka: Myslomania -post z 16 maja 2018r.

„Może warto zadać pytanie w jaki sposób koleżanki i koledzy kiedyś dyrektora Króla a teraz posła związani z Platformą Obywatelską byli angażowani w Mysłowicach? Jak to się stało, że były dyrektor z urzędu marszałkowskiego zarządzanego przez m.in PO został dyrektorem MOK? Jak to się stało, że dyrektorem szpitala nr 2 jest radny PO z Bytomia, który ma ambicje startować na prezydenta tego miasta? Jak to się stało, że w zarządzanie szpitalem nr 1 zaangażowano radnego PO z Gliwic? Jak to się stało, że wiceprezesem MPWiK została osoba związana z grupą kapitałową GPW, która podlega pod marszałka z PO? Może obsada kadrowa mysłowickich instytucji to przypadek a może skutek podszeptów Wojciecha Króla prezydentowi Lasokowi? To tylko niektóre z nominacji w mieście. Co zatem odpuściły różne namaszczone osoby z PO w Mysłowicach skoro poseł Król z PO narzeka na stagnację w mieście? Co odpuścił dyrektor gabinetu prezydenta i zarazem poseł Król skoro według Niego władza odpuściła?”

 

-redakcja